Pracownik Techniczny

JSW OCHRONA poszukuje kandydatów na stanowisko:

SERWISANT / INSTALATOR SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

OPIS STANOWISKA

  • Realizacja zleceń w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń – (CCTV IP, SSWiN, KD, SSP, LAN),
  • Montowanie, instalowanie oraz uruchamianie elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • Bieżące utrzymywanie w sprawności technicznej - naprawy i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • Wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert i dokumentacji technicznej,
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji służbowej.

WYMAGANIA

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub telekomunikacyjne,
  • Wiedza w zakresie zasad działania systemów elektronicznych oraz elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania,
  • Doświadczenie w branży i znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, sieci LAN, systemów Ppoż., telewizji analogowej oraz IP,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność, niekaralność,
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność),
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, lojalność, zaangażowanie,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, przyrządami pomiarowymi oraz narzędziami serwisowymi,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach i technologiach,
  • Zwrot kosztów wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych,
  • Telefon, laptop i profesjonalny zestaw narzędzi,
  • Umowa na pełny etat po okresie próbnym,
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • Zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym,
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz pracę z ludźmi z pasją.