Ogłoszenia

             Jesteśmy pracodawcą rzetelnym i profesjonalnym. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia, naszym celem jest zadowolenie pracownika z warunków pracy i świadczenie usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie oczekiwaniami naszymi i naszych kontrahentów. Finansujemy szkolenia i niezbędne badania dla pracowników w celu uzyskania:

1. wpisu na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej

2.wpisu na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego

              Inwestujemy w kadrę w celu podniesienia jakości oferowanych usług.  Nie stronimy również od dokształcania Pracowników w innych dziedzinach. wszystko po to, aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie przez profesjonalistów, Pracowników wykształconych w dziedzinach, którymi się zajmują. Mamy duże wymagania, ale dajemy możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji. Mamy duże oczekiwania, ale dajemy możliwość rozwijania się naszym Pracownikom finansując ich szkolenia.

              Szukasz Pracy? Chcesz zmienić swój profil pracy? Pomożemy, przydź do nas. Jeśli Jesteś zainteresowa(ny/na) pracą w JSW OCHRONA zaraszamy. W dalszych zakładkach znajdziecie Państwo ogłoszenia o pracę w różnych działach.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV  i dodatkowych dokumentów potwierdzających kwalifikacje za pomocą Formularza Rejestracji „Kandydat”. Zawsze także jest możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Armi Krajowej 39 w Dziale Organizacji  i Zarządzania. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.