Informacja o firmie

 „Rozwój oznacza krok na przód, stojąc w miejscu cofamy się"

 

Spółka JSW OCHRONA została powołana do życia w dniu 22 grudnia 2017r decyzją zarządów Spółek:

1.  JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o.

2.  Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o. 

należących do Grupy Kapitałowej JSW.

                Powołano pierwszy Zarząd Spółki w skład którego weszli:

-Prezes Zarządu                       Tomasz KRUCZEK

-Zastępca Prezesa Zarządu     Piotr KILISZEK               

Na przełomie kwietnia i maja 2019 roku powołano nowy Zarząd Spółki w skład którego weszli:

-Prezes Zarządu                      Janina SZYMAŃSKA

-Zastępca Prezesa Zarządu    Wojciech LIPIŃSKI

-Zastępca Prezesa Zarządu     Mariusz SKRZYP

            Zatrudniamy profesjonalne kadry, a także finansujemy szkolenia posiadanych zasobów ludzkich w celu podniesienia jakości prowadzonych usług. Naszym celem jest realizowanie usług ochrony , serwisu i zarządzania nieruchomościami z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie klienta z profesjonalnie wykonanej usługi w każdym zakresie.

            Jednym z założonych celów jest podnoszenie kwalifikacji posiadanych zasobów ludzkich na koszt Spółki poprzez szkolenia pracowników ochrony w celu uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Finansujemy również niezbędne badania lekarskie, a także szkolenia strzeleckie dla pracowników ochrony.

Przyświeca nam jeden cel:

           Nasz klient jest zadowolony z zapewnionego bezpieczeństwa i  najwyższej jakości, a także profesjonalizmu świadczonej usługi .

           Dzięki współpracy z partnerami biznesowymi, świadczymy także usługi w postaci budowy i modernizacji systemów CCTV, SMA i wszelkiego rodzaju kontroli dostępu.  Instalujemy sprzęt o najwyższej jakości na rynku światowym w rozsądnej cenie. Realizujemy również usługę serwisową zainstalowanych przez nas systemów. Wszystko po to aby nasz klient czuł się bezpiecznie i był zadowolony z jakości świadczonej usługi.